To będzie pierwsza z cyklu konferencji przebudzenia w naszym kościele. Głód Boga i pragnienie Jego realnej, cudownej obecności jest tym, co wypełnia nasze serca. Chcemy, aby Boży ludzie w naszym kraju zostali poruszenie Bożą obecnością, realnością Darów Ducha Świętego w tym wypadku proroctwa i słowa wiedzy. Wierzymy, że te dary są niezwykle ważne i objawiają Boże serce względem nas. Z pokorą w sercu chcemy przyjść do Boga i siebie nawzajem, manifestując realność Jego Królestwa. Będzie nam niezwykle miło gościć uczestników konferencji w Kościele Filadelfia, który na te dni niech będzie waszą duchową przystanią i domem.

Serdecznie zapraszamy

Angelika i Arek Krzywodajć

Pastorzy Kościoła Filadelfia

 

 

Będziemy gościć Ps Ricka Frausera wraz z zespołem proroczym z Bethel w Redding

( CAL ).

Pastor Rick Frasure Absolwent Seminarium Teologicznego Gordona-Conwella oraz Bethel Supeernaturall Scholl of Ministry w Redding. Pełnił służbę pastorską na Hawajach w Oregonie i Idaho. Od pięciu lat jest związany z Kościołem „Bethel”, gdzie służy w „pokojach uzdrowienia” oraz prowadzi nauczanie i opiekę duszpasterską. Usługiwał na Tajwanie, w Meksyku, Izraelu oraz Afryce, Brazylii, Szwajcarii i Mołdawii. Pastor Rick kocha ludzi i pragnie, aby przyjęli objawienie o złożonych w nich Bożych obietnicach. Aby poznali zamysł Niebiańskiego Ojca względem ich życia. W swojej służbie wielokrotnie widział jak Bóg odnawiał, uzdrawiał, wyzwalał tych, którym usługiwał. Marzeniem jego serca jest móc oglądać Niebo, które nawiedza Ziemię. Od ponad 40 lat jest w związku małżeńskiem z Karen. Są rodzicami dwóch synów.

 

 

UWIELBIENIE ZESPÓŁ FILADELFIA

 

 

Tematy konferencji:

Uwalnianie i rozwijanie daru proroczego

Słowo wiedzy

Rozpoznawanie doskonałej woli Bożej

Uzdrowienie

Prorocze wstawiennictwo , rozpoznawanie Bożej strategii

Proroctwo w biznesie

Odnajdowanie „Bożych Skarbów” czyli proroczy dar podczas ewangelizacji ulicznych

Rozkład jazdy ( szczegółowy program w późniejszym czasie )

Start 24.04 g.10.00

Zakończenie 25.04 ok g.20.00

Dodatkowo niedzielne nabożeństwo g.11.00

Wyżywienie:

Na miejscu możliwość zakupy słodkich i słonych przekąsek

Podczas rejestracji istnieje możliwość zamówienia obiadów

Transmije on line:

Tylko wieczorne sesje będą transmitowane on-line.

Noclegi:

Nie zapewniamy noclegów poniżej zamieszczamy listę hoteli

Arek Krzywodajć

Author Arek Krzywodajć

W latach 80. i na początku lat 90. XX wieku był wokalistą grupy rockowej Opozycja[2] z którą nagrał album Krew Bohaterów (1991)[3] i brał udział w pracach nad albumem XTC (1994), który ukazał się po jego odejściu z zespołu (z nowymi wokalami jego następcy)[2]. W 1993 odszedł z Opozycji[4], by potem mieć 3 letni epizod w zespole w latach 2014-2017 czego efektem jest singiel XXI / Wyspy Obiecane. Piosenka XXI doszła do pierwszej dziesiątki listy Turbo Top Antyradia. W 1993 roku nawrócił się na chrześcijaństwo i związał z Kościołem Zielonoświątkowym. Pełnił służbę lidera uwielbienia i starszego zboru w Jastrzębiu Zdroju, zaś od 2000 jest pastorem Zboru "Filadelfia" w Wodzisławiu Śląskim oraz producentem muzycznym zespołu o tej samej nazwie. W trakcie jego służby misyjnej wraz z zespołem założył nowe wspólnoty w Poznaniu, Katowicach, Rybniku. Jest absolwentem studiów na kierunku politologia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, podyplomowych studiów managerskich MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz absolwentem Seminarium Teologicznego Kościoła Zielonoświątkowego w Ustroniu. Wykłada w Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej (WSTS) w Warszawie[1]. We wrześniu 2016 został wybrany w skład Prezydium Naczelnej Rady Kościoła[5]. Jest także producentem muzycznym, autorem tekstów oraz muzyki uwielbienia zespołu Filadelfia[1]. Arkadiusz Krzywodajć jest uznanym mówcą konferencyjnym na chrześcijańskich konferencjach w Polsce.

More posts by Arek Krzywodajć