Znajdź miejsce dla siebie!

Filadelfia Day

To niedzielne spotkania kościoła, nabożeństwa, które mają charakter otwarty. To miejsce , do którego zapraszamy każdego bez względu na wyznanie, płeć, światopogląd, orientację seksualną, status majątkowy czy też wykształcenie. W „Filadelfii” czekamy na Was wszystkich. Wierzymy, że w radosnej atmosferze pełnej śpiewu, inspirującego przesłania, możesz przeżyć swoje osobiste spotkanie z żywym Bogiem. Jesteś tu chciany. Do zobaczenia w każdą niedzielę o godz.11.00 w Wodzisław Śląski, przy ulicy Górna 8.

Dobre Domy

To spotkania domowe w mniejszych grupach powstałe na wzór pierwszych spotkań chrześcijan nowotestamentowych. To spotkania o charakterze otwartym. Jeśli tylko poszukujesz nowych przyjaciół , więzi na dobre i na trudniejsze momenty to właśnie „Dobre Domy” są dla Ciebie. Stanowią one serce kościoła, który poprzez budowane relacje z sobą nawzajem i Bogiem doświadcza wewnętrznej przemiany.

Niebieskie Migdały

To spotkania dla kobiet, które mają wobec życia większe oczekiwania. Nie godzą się na nudę i przeciętność. Podczas spotkań w miłej i bezpiecznej atmosferze usłyszysz niezwykłe historie ludzi, którzy doświadczyli Boga. Niebieskie Migdały to spotkanie dla każdej z Was. Zapraszamy.

Najlepsze Popołudnie

To wyjątkowe spotkania wyjątkowych ludzi, którzy są seniorami w „Filadelfii”. Doceniamy ich wkład w nasze życie i wychowanie. Są dla nas darem, błogosławieństwem nieba.
Nasi seniorzy organizują swoje „Najlepsze Popołudnie , spotykając się w przyjaznej atmosferze. Jest to czas rozmów zwyczajnych i głębokich jednocześnie. Jak sami mówią: „Życie zaczyna się po…..” Jeśli więc jesteś w tak zwanym wieku „po…”, zapraszamy Cię serdecznie.

Dalej

To pełne pozytywnej energii spotkania młodzieży.
Grupa młodzieżowa DALEJ to przede wszystkim relacje. Wierzymy, że zostaliśmy stworzeni do relacji z Bogiem i ludźmi. Chcemy poprzez relacje zmieniać świat wokół nas. Jako młodzi ludzie realizujemy swoje marzenia i pasje. Kochamy Boga i pragniemy dzielić się Nim z naszymi znajomymi. Naszym marzeniem jest pokazać współczesnemu pokoleniu, że to właśnie z Jezusem mogą w swoim życiu dojść znacznie DALEJ niż są w stanie sobie wyobrazić. To on jest jedyną drogą i dobrą przyszłością.
Dlatego też gimnazjalisto, licealisto, studencie – wbijaj do nas! Czekamy na Ciebie bardzo.

Filadelfia College

To szkoła biblijna , w której każdy ze studentów może poznać fundamenty wiary chrześcijańskiej, doświadczyć ponad naturalnej obecności Ducha Świętego, rozpoznać i rozwinąć swoje obdarowania. FC przynosi także wiele odpowiedzi dotyczących codziennego życia takich jak właściwe zarządzanie finansami według zasad Pisma Świętego.
Filadelfia College to także nauczanie tzw. teologii systematycznej oraz wartości Królestwa Bożego. Nabór do szkoły dobywa się, co dwa lata, a zajęcia raz w miesiącu (piątek, sobota) przez okres dwóch semestrów. Następny nabór – wiosna 2019

Odkrywcy Biblii

Odkrywcy Biblii to co miesięczne weekendowe spotkanie dla każdego, kto pragnie głębiej zrozumieć Pismo Święte. Wspólnie nauczymy się czytać Biblię jak również ją objaśniać i interpretować. Szczególnie te spotkania dedykowane są dla osób, które są na początku swojej duchowej drogi z Jezusem. Oczywiście ze względu na nieformalny charakter spotkań, mile widziana jest każda osoba.

Filadelfia Dzieciaki

Dziecko to największy skarb rodzica. Dar nieba a zarazem przyszłość rodziny, narodu i kościoła.
Jesteśmy absolutnie świadomi tego jak szczególne miejsce w sercu Jezusa zajmują dzieci.
„Filadelfia” jest więc kościołem, który w czasie niedzielnych spotkań z dziećmi rozbudza w nich pasje do Boga.
Kościół dziecięcy w „Filadelfii” to miejsce, w którym każdy skarb jest bezpieczny, rozwija się, zmienia aby mógł błyszczeć i jaśnieć w swoim otoczeniu. W Filadelfii dzieciaki doświadczają żywego spotkania z Bogiem, który kształtuje je od najmłodszych lat. Wierzymy, że przyszłość kościoła będzie mądra, dojrzała i rozkochana w Jezusie..